Obývacia izba
Jedáleň
Spálňa
Kúpeľňa
Kancelária
Exteriér

Vstúpte do sveta
Tim&Tom

Miesto, kde máte vždy na výber. Či už si vyberiete niektorý kúsok z našich dizajnových kolekcií alebo Vám ho vytvoríme individuálne podľa Vašich najtajnejších predstáv s nami máte istotu, že dotiahneme k dokonalosti každý detail.

Môžete ho nechať harmonicky splynúť s okolím, aby bol takmer neviditeľný, alebo práve naopak nechať ho veľkolepo vyniknúť v dynamickom kontraste.

Ak hľadáte jedinečnosť a kvalitu, len vyslovte Vaše túžby a my ich pretvorime na skutočnosť.

Ako postupujeme na
našej ceste

2014

Technológia povrchových úprav

Naše komerčné začiatky s technológiami povrchových úprav.

2014

2020

Zrodenie konceptu značky Tim&Tom

Vďaka dostatočným skúsenostiam sme dospeli do bodu rozhodnutia, ako ďalej posunúť a zúžitkovať čo sme sa za posledné roky naučili.

2021

Založenie značky Tim&Tom

Po mesiacoch rozhodovania a hľadania vhodných produktov, sme zvolili vhodných adeptov pre komerčný predaj a dali konkrétnu podobu našej novej značke.

2021

2022

Produkty v online predaji

Prvé z našich produktov sme spustili do online predaja. V prvom kroku pomocou predajných partnerov a intenzívne pracujeme na našom vlastnom eshope.

2023

Produkty v kamenných predajniach

Oslovili sme potenciálch predajcov v našom okolí a rozbehli niekoľko úspešných partnerstiev. Naše produkty teraz nájdete v niekoľkých kamenných predajniach.

2023

Feb. 2023

Naša prvá účasť na výstave

Prvýkrát sme prezentovali naše produkty pred širším publikom obchodníkov na výstave Aquaterm Nitra. Nadviazali sme viacero kontaktov a začíname spolupracovať s novými predajcami.

Portfólio
našich produktov

Všetko pre detail,
detail pre všetko

Našou vášňou je pretvárať bežné veci na jedinečné dizajnérske kúsky, ktoré dokonale zapadnú do čoraz zložitejších návrhárskych konceptov.

Napríklad aj taká jednoduchá zmena farby dokáže divy a keďže sa neustále stretávame s nedostatkom farebných variantov niektorých výrobkov, práve zmena farby je jednou z našich často využívaných služieb.

Okrem toho dokážeme vykúzliť aj akýkoľvek grafický dizajn, najčastejšie rôzne drevodekory, ale taktiež grafiku na základe dodaných digitálnych podkladov ako sú portréty, koláže, maľby, korporátne identity.